Nog ff naar NL

Dag lieve allemaal,

Na mijn korte blog van gisteren, i.v.m. tijdgebrek nu even wat meer info.

Morgen ochtend gaan we met de auto naar Bergen (1 uur rijden), daar pakken we de ferry (20 uren lang) om in Denemarken aan te komen. Vervolgens moeten we nog ongeveer 8 uren naar NL rijden... Pffff, wat een reis zeg!
Gelukkig hebben we een prima slaapcabine geregeld en kunnen we dus rustig douchen/ slapen etc. op de boot.
We gaan maar een kort weekje, want mijn man heeft het heel druk, dus zondagnacht de 14 gaan we weer terug.
Onze auto moet voor APK, en daarom gaan we dus rijden.... Tja, lekker omslachtig hè? haha...
Verder kunnen we zo weer wat spullen die niet meer gebruikt worden weg brengen en een heleboel baby spullen weer mee nemen! Ik ga in NL lekker baby shoppen!!

Een nieuwe wipper, een nieuwe tummy inclusief standaard, wat kleertjes (ik kan van mijn schoonzus heel veel krijgen) dus zoveel hoef ik niet zelf te kopen. Verder nog wat slabbers/ speentjes (difrax vind ik zo leuk en die hebben ze hier niet), mooie hydrofielen voor in het bedje en nog een dekentje en lakentjes en nog 2 molton onderleggers... Pfff, dan ben ik er al bijna haha...

Gisteren heb ik al voor het eerste half jaar aan slaapzakjes besteld hihi, en 2 weken geleden hebben we een heel lief wiegje besteld dat bij ons aan het bed vast kan.. Het wiegje is 90 cm lang, dus ik hoop dat we daarmee ongeveer 6 maanden kunnen doen. Tegen die tijd gaan we terug naar NL en dan hebben we weer meer woonruimte :)

Oh ja, gister avond heb ik nog een mooie ringsling besteld, lijkt me ideaal. Zeker voor in huis en korte stukjes buiten, Tycho wou de eerste 5 maanden nooit alleen liggen en ik werd helemaal idioot van al dat gesjouw!
Maar nu ben ik dus voorbereid haha!

Kortom de bom is gebarsten haha! En mijn man mag zijn portemonnee gaan trekken!
Ohhhh, wat is er toch veel leuks te koop voor meisjes! Hihihi, ik moet me echt gaan inhouden haha, het is maar goed dat ik zoveel kleertjes kan krijgen, want ik ben ook nog merken gek haha!!

Enfin, wanneer jullie weinig tot niks van mij horen komende 1,5 week dan ben ik dus druk aan het shoppen en bij kletsen met familie :)

Na die tijd lees ik uiteraard al jullie blogs, maar weet niet of ik op iedereen kan reageren....

Liefs Mirjam

381 x gelezen, 0

reacties (0)